hero-workingvideo

Praca z nami

Czego oczekujemy od Ciebie

W firmie Thomas Cook czas mija szybko.

I trudno się dziwić… Co roku organizujemy wakacje dla 23 milionów osób w tym 130.000 klientów Neckermann Polska. I chcemy, aby zapamiętali je na długo — zapewniając im bezpieczeństwo, komfort, relaks i rozrywkę na każdym etapie ich podróży.

Ufamy naszym pracownikom, że zawsze będą postępowali profesjonalnie i z szacunkiem dla klienta. Owszem, ta praca jest przyjemna. Ale to jednak praca… W której dbamy o to, by inni mieli udane wakacje. Jesteśmy zawsze w pogotowiu, profesjonalni i gotowi do pomocy.

Czego możesz oczekiwać od nas

Po pierwsze i przede wszystkim zaczniesz fascynujące nowe życie i poznasz nowych przyjaciół. Zapewnimy Ci odpowiednią opiekę. Obejmiemy ubezpieczeniem medycznym, zapłacimy za przeloty do miejsca pracy i z powrotem, a także za zakwaterowanie w trakcie pobytu oraz Twój uniform. Dzięki temu możesz zaoszczędzić część wynagrodzenia.

Do tego oferujemy zniżki na wycieczki dla Ciebie, Twojej rodziny i znajomych, w tym zniżki na przeloty, w wypożyczalniach samochodów, ubezpieczenie podróżne oraz wymianę walut po korzystnym kursie.

Jak pomagamy Ci się rozwijać

Oferujemy też możliwości rozwoju. Nasze destynacje na różnych kontynentach są wspaniałym początkiem kariery w turystyce i nauki o tej branży. Wystarczy tylko spojrzeć na naszych doświadczonych menedżerów — większość z nich zaczynało właśnie jako rezydenci.

Nauka zaczyna się od tygodniowego kursu przed wyjazdem do destynacji. Kolejne szkolenia odbywają się na miejscu co miesiąc. Kiedy minie lato, możesz zostać w firmie i rozwijać swoją karierę na miejscu lub zmienić kierunek i przejść do jednego z naszych biur sprzedaży albo do siedziby głównej.

Aby kontynuować karierę za granicą, można przystąpić do programu rozwoju kadr „STEP Up”. Można awansować z rezydenta na głównego rezydenta, a nastepnie na kierownika destynacji. Z czasem można zarządzać dużym zagranicznym zespołem w miejscu wypoczynku naszych klientów, gdzie tempo zmian nigdy nie maleje.