Delegát/ka / Service Representative - Czech and German Speaking

Service Representative – Working abroad

Postarejte se o dovolenou snů!

Jako součást In Destination Management Teams (IDM) budete mít přesně toto na starosti! Vklouznete do žabek našich klientů s cílem skutečně pochopit, co přesně očekávají od perfektní dovolené.

Podle hesla „Customer at our Heart“ je klient v každé fázi jeho dovolené středobodem veškerého našeho snažení, a to od příjezdu na letiště přes čas strávený v hotelu až po poskytování důležitých informací o dovolené. Jako člen rodiny Thomas Cook máte možnost cestovat po světě, navázat nová přátelství a zažít nezapomenutelné chvíle.

Za účelem podpory našich evropských destinací hledáme pro letní sezónu 2019:

Delegát/ka

Náplň práce:

Budete pečovat o bezproblémový průběh dovolené našich klientů, a to od příjezdu po jejich odjezd, včetně:

  • Přivítání a loučení na letišti
  • Podpora našich klientů ve všech záležitostech v rámci přidělených hotelů
  • Pravidelné informační schůzky s klienty
  • Rady ohledně plánování dovolené a aktivit (tipy na výlety, pronájem automobilů)

Požadujeme:

  • Pokročilá znalost německého jazyka a velmi dobrá znalost anglického jazyka, další jazykové znalosti výhodou
  • Chuť pracovat ve službách a orientovat se na klienta s cílem poskytnout prvotřídní služby
  • Vysoká flexibilita a odolnost, zájem o práci v zahraničí v mezinárodním týmu
  • Schopnost empatie, silný smysl pro zodpovědnost a schopnost samostatné práce
  • Obchodní duch
  • Zájem o další rozvoj
  • Řidičský průkaz typu B (minimálně 1 rok zkušenost s řízením)

Nabízíme:

  • 5 pracovních dnů
  • 10 dnů školení, stejně tak následné zapracování v cílové destinaci
  • Příjemná pracovní atmosféra v mezinárodním týmu dynamické společnosti
  • Švýcarská pracovní smlouva zahrnující švýcarské soukromé zdravotní pojištění (celosvětově)
  • Bezplatné ubytování v cílové destinaci (garance jednolůžkového pokoje) a zajištění letenek do/z cílové destinace
  • Zajímavé možnosti dalšího pracovního uplatnění v Tomas Cook Group v zahraničí či na naší centrále
  • Možnost bezplatných jazykových kurzů
  • Zvýhodněné ceny zájezdů pro zaměstnance
  • Lifestyle, zábava a nové zkušenosti v zahraničí

Časový rámec:

Počátek v období mezi únorem a červnem; Doba trvání: minimálně do konce září

Pracovní umístění:

Flexibilita v rámci jedné z našich zahraničních destinací, například Španělsko, Řecko, Bulharsko

Přihlaste se online, zahajte dobrodružství v rámci Thomas Cook a učiňte léto 2019 tím nejlepším létem Vašeho života.

"You’ll have the chance to travel the world, make lasting friendships and create memories that will stay with you a lifetime."

Job Segment: Customer Service Representative, Customer Service