Pracovník/pracovnice Kontaktního centra / Contact Center Agent - Czech and German Speaking

Contact Center Agent – Working abroad

Postarejte se o dovolenou snů!

Jako součást In Destination Management Teams (IDM) budete mít přesně toto na starosti! Vklouznete do žabek našich klientů s cílem skutečně pochopit, co přesně očekávají od perfektní dovolené.

Podle hesla „Customer at our Heart“ je klient v každé fázi jeho dovolené středobodem veškerého našeho snažení. Budete pomáhat našim klientům 24/7 napříč celým světem. Jako člen rodiny Thomas Cook máte možnost cestovat po světě, navázat nová přátelství a zažít nezapomenutelné chvíle. Pomozte nám stát se nejoblíbenější cestovní kanceláří na světě.

Za účelem podpory našeho Connected Service Centra na Mallorce, Krétě a v Portugalsku hledáme pro letní sezónu 2019:

Pracovník/pracovnice Kontaktního centra

Náplň práce:

  • Zpracování požadavků od klientů z celého světa, a to prostřednictvím telefonu, e-mailu, WhatsApp, chatu a sociálních médií, týkajících se témat jako jsou časy letů nebo transferů
  • Bezproblémové používání softwaru a dalších nástrojů, tak abyste rychle našli informace a odpovědi na veškeré otázky
  • Informování našich klientů o různých turistických regionech
  • Zajištění výletů a pronájmu automobilů
  • Podpora našich hostů při jakýchkoliv změnách, stížnostech a v mimořádných situacích

Požadujeme:

  • Pokročilá znalost německého jazyka a velmi dobrá znalost anglického jazyka, další jazykové znalosti výhodou
  • Chuť pracovat ve službách a orientovat se na klienta s cílem poskytnout prvotřídní služby
  • Velice dobré organizační a komunikativní schopnosti, schopnost prosadit se rovněž ve stresujících situacích
  • Zkušenost s prací s telekomunikačními systémy a v kancelářských programech, stejně tak rychlé pochopení základních IT záležitostí
  • Vysoká flexibilita a odolnost, schopnost pracovat samostatně
  • Zájem pracovat v zahraničí v mezinárodním týmu, chuť dále se rozvíjet
  • Zkušenost s prací v Call Center výhodou, nikoliv však požadavkem
  • Ochota pracovat na směny, včetně nočních směn

Nabízíme:

  • 10 dnů školení, stejně tak následné zapracování v rámci Kontaktního centra
  • Příjemná pracovní atmosféra v mezinárodním týmu dynamické společnosti
  • Švýcarská pracovní smlouva zahrnující švýcarské soukromé zdravotní pojištění (celosvětově)
  • Bezplatné ubytování v cílové destinaci (garance jednolůžkového pokoje) a letenky do/z cílové destinace
  • Zajímavé možnosti dalšího pracovního uplatnění v Tomas Cook Group v zahraničí či na naší centrále
  • Možnost bezplatných jazykových kurzů
  • Možnost dalších příplatků, například za noční služby či servisní bonus
  • Zvýhodněné ceny zájezdů pro zaměstnance
  • Lifestyle, zábava a nové zkušenosti v zahraničí

Časový rámec:

Začátek března nebo května; Doba trvání: minimálně do konce října

Pracovní umístění:

Mallorca, Kréta nebo Faro

Přihlaste se online, zahajte dobrodružství v rámci Thomas Cook a učiňte léto 2019 tím nejlepším létem Vašeho života.

"You’ll have the chance to travel the world, make lasting friendships and create memories that will stay with you a lifetime."

Job Segment: Call Center, Customer Service